Prohlížíte pobočku
Olomouc
Navštivte také pobočku v Brně » CAXA BRNO

KONTAKT PROVOZOVNA OLOMOUC:
E-mail: caxa.asistentky@seznam.cz
 Tel: 608 858 985
Otevřeno: Po-Ne / 9:00-20:00
 

Židle + potahy

Cenu za pronájem jednotlivého zboží zjistíte rozkliknutím obrázku, stejně tak i množství, které je k dispozici. Půjčovné nezahrnuje dopravu a je uvedeno jednorázově, tedy za dobu 2-3 dny obvykle potřebnou ke konání svatby či jiné akce.

Vzhledem k omezené kapacitě doporučujeme včasné rezervace. 

Dekorace k zapůjčení poštou nezasíláme, k vyzvednutí a vrácení pouze v Olomouci. Máte-li zájem o dopravu, můžeme Vám ji zajistit.

Galerie pro pobočku OLOMOUC:
potahy na židle bílé natahovací matnépotahy na židle bílé uni lesklépotahy na židle bílé uni lesklépotahy na židle bílé uni matnépotahy na židle bílé uni matnépotahy na židle krémové natahovacípotahy na židle krémové uni leskléžidle bílá Napoleon plastovážidle bílá Napoleon plastovážidle bílá Napoleon plastovážidle bílá Napoleon plastovážidle bílá Napoleon plastovážidle bílá plast Wimbledon skládacížidle bílá Wimbledon skládací plastovážidle bílá Wimbledon skládací plastovážidle bílá Wimbledon skládací plastovážidle bílá Wimbledon skládací plastovážidle dřevěná bílá skládacížidle dřevěná bílá skládacížidle dřevěná bílá skládacížidle dřevěná hnědážidle dřevěná hnědážidle dřevěná hnědážidle dřevěná hnědážidle plastová skládacížidle zlatá chiavari kovová s podsedákemžidle zlatá chiavari kovová s podsedákemžidle zlatá chiavari kovová s podsedákem