Prohlížíte pobočku
Olomouc
Navštivte také pobočku v Brně » CAXA BRNO

KONTAKT PROVOZOVNA OLOMOUC:
E-mail: caxa.asistentky@seznam.cz
 Tel: 608 858 985
Otevřeno: Po-Ne / 9:00-20:00
 

Na dorty a cukroví

Zapůjčit si můžete také různé potřeby pro aranžování dortů a cukroví.  Máme k dispozici stojan na minidortíky, sady na krájení dortů , figurky na dort a také sortiment různých nádob na sladký bar / etažéry, skleněné tácky, bílé krajkové tácky, nádoby s poklopem , dózy s víkem apod.

Sladký bar je nová a zajímavá forma, jak nabídnout hostům svatební cukroví. Hodí se spíše na cukroví typu makronky, cupcaky, ne na úplně tradiční české svatební cukroví. Cukroví je podáváno formou tohoto rautu a dle našich zkušeností se svatebním hostům toto zpestření velice líbí. Ke sladkému baru Vám můžeme dodat i papírové girlandy viz foto.

Orientační ceny dekorací :

stojan na dort - hranatý 4 patrový nebo kulatý 8 patrový - 500 Kč
stojan na cupcaky 24 ks - 300 Kč
etažér bílý plechový 2-patrový - 100 Kč
etažér bílý keramický hranatý 3-patrový - 200 Kč
etažér skleněný 2-patrový - 100 Kč
dóza  velká s víkem  - 150 Kč
dóza střední s víkem - 100 Kč
dóza malá s víkem - 50 Kč
tácek hranatý sklo - 20 Kč
talíř velký sklo krajka - 15 Kč
talíř malý sklo krajka - 10 Kč
dóza na popcakes - 30 Kč
tác velký bílý - 50 Kč
Láska je sladká - 150 Kč
papírové girlandy - 100 Kč

Cukroví do sladkých barů zde vyobrazených dodala v převážné míře  Cukrárna Katrin Olomouc. www.katrin-dorty.cz

Dekorace poštou nezasíláme, zapůjčení a vrácení je možné pouze osobně v Olomouci.

Galerie pro pobočku OLOMOUC:
dóza na cukrovinky na stopcedóza na cukrovinky na stopce velkádóza na cukrovinky s víkem maládóza na cukrovinky velká na stopcedóza na makronky s víkemdózy na cukrovinkydózy na cukrovinky dózy na cukrovinkydózy na cukrovinky na stopceDřevěný nápis Láska je sladkáfigurky na dortfigurky na dortnádoba na popcakesnámi zhotovený bar na svatbě Vlaďky Erbovénámi zhotovený sladký barnámi zhotovený sladký barnámi zhotovený sladký barnámi zhotovený sladký barnámi zhotovený sladký barnámi zhotovený sladký barnámi zhotovený sladký barnámi zhotovený sladký barnámi zhotovený sladký barnámi zhotovený sladký barnámi zhotovený sladký barnámi zhotovený sladký barnámi zhotovený sladký barnámi zhotovený sladký barnámi zhotovený sladký barnámi zhotovený sladký barnámi zhotovený sladký barnámi zhotovený sladký barnámi zhotovený sladký barnámi zhotovený sladký barnámi zhotovený sladký barnámi zhotovený sladký barsada na krájení dortusada na krájení dortůstojan na cupcakystojan na minidortíky hranatý plaststojan na minidortíky hranatý plaststojan na minidortíky hranatý plaststojan na minidortíky hranatý plaststojan na minidortíky kulatý plast stojan na minidortíky kulatý plasttácek bílý plechový malýtalíř malýtalíř velký