Prohlížíte pobočku
Olomouc
Navštivte také pobočku v Brně » CAXA BRNO

KONTAKT PROVOZOVNA OLOMOUC:
E-mail: caxa.asistentky@seznam.cz
 Tel: 608 858 985
Otevřeno: Po-Ne / 9:00-20:00
 

Běhouny na stůl

V naší prodejně dekorací nabízíme různé běhouny na dekorace svatebních tabulí . Můžete si  zapůjčit širší šerpy ze saténu nebo organzy, které se mohou pokládat jak na hladko, tak i řasené.
V nabídce jsou také organzové šerpy se vzorem, které se mohou klást na podkladový ubrus a vytvořit tak zajímavý efekt . V současné době jsou populární také jutové či jiné retro šerpy s krajkami.

S množstvím , které budete na Vaši svatbu potřebovat, Vám poradíme. 
Při rozkliknutí jednotlivých obrázků zjistíte dostupné množství a cenu.

Dekorace k zapůjčení poštou nezasíláme, k vyzvednutí a vrácení pouze v Olomouci.

Galerie pro pobočku OLOMOUC:
běhoun jutovýběhoun jutovýběhoun jutovýběhoun jutovýběhoun jutový s krajkoulněný běhoun s krajkoulněný běhoun s krajkou  + krajkové dečky sadalněný běhoun s krajkou + krajkové dečky sadaorganza hnědáorganza lilaorganza lososováorganza ornamenty černáorganza ornamenty černáorganza ornamenty červenáorganza ornamenty červenáorganza ornamenty růžováorganza ornamenty růžováorganza ornamenty světle fialováorganza ornamenty světle fialováorganza růžováorganza růžováorganza růžováorganza světle modráorganza světle modráorganza šedofialováorganza tmavě fialováorganza tmavě zelenáorganza vínováorganza vínovásatén bílýsatén bílýsatén bílýsatén černýsatén fuchsiový + zelenýsatén hnědýsatén korálový + tmavě modrýsatén krémovýsatén krémovýsatén lilasatén lilasatén mentolovýsatén modrý + zlatýsatén ostře zelenýsatén pudrově růžovýsatén růžový a tyrkysovýsatén světle fialovýsatén světle fialovýsatén světle krémovýsatén světle zelenýsatén šedýsatén tmavě fialovýsatén tmavě fialový + fuchsiovýsatén tmavě modrýsatén tmavě modrýsatén tyrkysový + tmavě fialovýsatén zelený + fuchsiový satén zlatýsatén žlutýsatén žlutýsaténové čtverce šedé