Prohlížíte pobočku
Olomouc
Navštivte také pobočku v Brně » CAXA BRNO

KONTAKT PROVOZOVNA OLOMOUC:
E-mail: caxa.asistentky@seznam.cz
 Tel: 608 858 985
Otevřeno: Po-Ne / 9:00-20:00
 

Krabičky,pytlíčky na dárky

Chcete dát svým hostům dárek v podobně svatebních mandlí či jiné sladkosti ? Použijte krabičky, do kterých můžete mandle zabalit. Na krabičku také můžete připevnit lísteček se jménem a použít ji tedy jako jmenovku. Ke krabičkám si u nás můžete zakoupit také barevné stužky na ovázání. Standardně je dodávána pouze stužka vyobrazená na foto.

Svatební mandle jsou tradiční pozorností, která se hostům na svatbách dává. Je to symbol štěstí. Dávají se vždy v lichém počtu - 3,5,7 ks. Mandle jsou obaleny v cukrové hmotě anebo v čokoládě a dodávají se i v různých barvách. Standardně máme skladem mandle v barvě bílé , ale můžeme zajistit i barevné.  Místo mandlí můžete použít také např. belgické pralinky, rafalello apod.

Galerie pro pobočku OLOMOUC:
krabička bílá s kolečkemkrabička bílá s ornamentemkrabička bílo-zlatákrabička na mandlekrabička na mandlekrabička na mandlekrabička vyřezávanákrabičky růžovohnědé puntíkykrabičky růžovohnědé puntíkykrabičky růžovohnědé puntíkypytlík na mandlepytlík na mandlepytlík na mandlepytlík na mandle bílý řasenýpytlík na mandle červený řasenýpytlík na mandle fialovýpytlík na mandle fialový řasenýpytlík na mandle krémovýpytlík na mandle krémový řasenýpytlík na mandle lososovýpytlík na mandle růžovýpytlík na mandle šedýpytlík na mandle tmavě fialovýpytlík na mandle tyrkysovýpytlík na mandle vínovýpytlík na mandle zelenýpytlík na mandle zlatý